EXTRA PANENSKÝ KOKOSOVÝ OLEJ Z ČISTÉ THAJSKÉ PŘÍRODY                

TA NEJLEPŠÍ KVALITA PRO VAŠE ZDRAVÍ A KRÁSU VAŠEHO TĚLA

 

Z obrázku kokosové palmy na písčitém pobřeží blankytného moře na nás dýchá vůně exotických dálek a panenského přírody. Obyvateli tropického pásma, kde se kokosovníky ořechoplodé převážně vyskytují, jsou nazývány stromem života či nebeským stromem a jsou symbolem hojnosti. 

Kokosový olej má mnohostranné využití a pro své léčivé účinky je v současnosti označovaný jako potravina pro třetí tisíciletí. Při výběru oleje je velmi důležité se informovat o způsobu jeho zpracování. Často se prodávají kokosové oleje vyrobené ze sušené kokosové dužniny – mají výhodnou cenu na úkor kvality a jsou nevhodné pro vnitřní použití. Čím více jsou zpracovávány, tím méně si zachovávají svou zdravotní hodnotu a cenné látky. 100% kokosový olej přírodní extra panenský lisovaný bez jakýchkoliv přísad a chemikálií z čisté thajské přírody, který vám nabízíme, je té nejlepší kvality.

Proč máme kokosový olej užívat?

Zdraví je naším největším životním bohatstvím. Ne vždy s ním zacházíme šetrně a tak, jak si zaslouží. V dnešní uspěchané době se stále více zamýšlíme nad zdravým životním stylem a navracíme se k přirozeným léčebným metodám „našich babiček“ a přírodní medicíně. Jeho přednosti jsou předávány z generace na generaci, využívá ho tradiční indická Ájurvéda, čínská medicína a nyní je ověřován i moderní vědou a využíván v současném lékařství. Jeho použití je všestranné – pečuje o nás v jak přírodní medicíně, tak i v kosmetice.

Jak máme olej správně používat?

Vysoká kvalita přírodního produktu se odráží v jeho hedvábně jemné chuti a exotické vůni. Při teplotě nižší než 25oC má olej tuhost kokosového másla. Pokud ho chcete rozpustit, stačí ho ponořit do nádoby s teplou vodou, v žádném případě ho nedávejte do mikrovlnné trouby – mělo by to vliv na léčivé vlastnosti oleje. Pokud si dáte olej do dlaně, rozpustí se přirozenou teplotou Vašeho těla a můžete ho použít v péči o obličej, pokožku i na vlasy. A výhodou je, že se s ním můžete příjemně namazat a navíc si na něm skvěle pochutnat – jedna lžička po ránu Vás nastartuje do nového dne s dobrým pocitem, že pomáháte svému zdraví a dodá Vám potřebnou energii i cenné látky. Nejlépe je používat ho pravidelně každé ráno před jídlem, může se zapít sklenicí vody. Doporučená denní dávka je jedna lžíce denně a maximální tři lžíce denně.

Používat ho můžete ve studené i teplé kuchyni – na vaření, pečení a pro svou tepelnou stálost i na smažení - budete mile překvapeni jeho lahodnou chutí. Používá se při přípravě sladkých dezertů, ale vhodný je i do kořeněných či ostrých pokrmů, s oblibou je využívaný například v thajské kuchyni, která pro Vás může být originálním zpestřením Vašeho jídelníčku.

Kokosový olej nemá zjištěné žádné vedlejší účinky, jen je lepší začít ho používat ze začátku v menších dávkách, aby si na něho Váš organismus lépe zvykl.

Jeho léčivé blahodárné účinky poznáte při pravidelném užívání za několik dní a nás velmi těší, že nabídkou tohoto jedinečného produktu přírody Vám můžeme přirozeným způsobem napomoci ke zdraví i kráse Vaší pokožky – příjemná vůně pohladí, cenné látky uzdraví.

Pokud chcete získat více informací, v příloze najdete více informací o tomto zázračném produktu přírody: 

100- extra panenský kokosový olej.pdf (3 MB) 

A ještě více v této příloze: Extra panenský kokosový olej - povídání.doc (134,5 kB)